Naar de inhoud
Sell Your Car

Alpine A290 GTS 52 kWh 2026

Soest, UtrechtBijgewerkt 19 oktober 2026 om 12:25KLK06Z

Eerlijke prijsNAP logisch12 mnd garantie

Deze auto staat te koop bij Stam Soestdijk. De gegevens komen van Renew (Renault, Dacia) (laatst bijgewerkt 19 oktober 2026 om 12:25) en de RDW. Prijs en beschikbaarheid kunnen inmiddels veranderd zijn.

Alpine A290 GTS 52 kWh 2026, foto 11/39

39 foto’s van Stam Soestdijk, via Renew (Renault, Dacia).

  • Bouwjaar2026
  • Kilometerstand4.458 km
  • BrandstofElektrisch
  • TransmissieAutomaat
  • Vermogen160 kW (218 pk)
  • PlaatsSoest

Prijsgeschiedenis

Online sinds
Onbekend
Dagen online
–
Prijswijzigingen
0
  1. 22 oktober 2026Eerste meting € 47.485

Renew (Renault, Dacia) publiceert geen oude prijzen. We volgen deze auto sinds 22 oktober 2026 en leggen bij elke update de vraagprijs vast; prijswijzigingen van daarvoor kennen we niet. Renew (Renault, Dacia) publiceert geen plaatsingsdatum en de auto stond er al bij onze eerste update.

Omschrijving van de verkoper

Dit betreft een demonstratievoertuig waarvan wij iedere eerste week van de maand de kilometerstand aanpassen naar de op dat moment actuele stand. Wilt u weten of deze auto beschikbaar is en wat de huidige exacte kilometerstand is? Neem dan contact met ons op, we helpen u graag! = Meer informatie = Algemene informatie Merk: Alpine Model: A290 Type: GTS 52 kWh Modelreeks: jul. 2024 - 2026 Technische informatie Koppel: 300 Nm Wielbasis: 253 cm Aandrijving Actieradius: 364 km Asconfiguratie Aandrijving: Voorwielaandrijving Prestaties Topsnelheid: 170 km/u Accu Accutype: lithium-ion Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 81 km actieradius per uur, compleet vol in 4 uur en 43 minuten Accu snelladen: Combined Charging System, 100 kW, 458 km actieradius per uur, compleet vol in 24 minuten Interieur Bekleding: Leder/stof Milieu Energielabel: A Onderhoud, historie en staat Onderhoudsboekjes: Aanwezig APK: Nieuwe APK bij aflevering Aantal sleutels: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: geen Garantie Fabrieksgarantie: 24 maanden Garantielabels: BOVAG Garantie (12 maanden), renew Electric (12 maanden) BOVAG Afleverbeurt: Ja Afleverpakketten Inbegrepen afleverpakket (à € 995): Renew Electric: - Omruilgarantie 15d / 750km - Looptijd 12 mnd - BOVAG T&C (excl. exclusieve merken) - 24/7 EU pechhulp - APK & service - 150 puntencheck - NAP of dealer onderhouden - Vervangend voertuig (vraag naar de voorwaarden) - Loyalty Premium Pass - Battery Check SOH (vraag naar de voorwaarden) Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK Productveiligheid Fabrikant: Stam Soestdijk Nieuwerhoekplein 1 3761HD SOEST, NL 0356098280 http://www.stam.nl [email protected] Overige informatie Bruikbare accucapaciteit: 49.4 kWh Ingeschatte actieradius: 284 km Ingeschat verbruik: 20.2 kWh/100km Actieradius praktijk zomer: 270 km Actieradius praktijk winter: 233 km Verbruik praktijk zomer: 19.88 kWh/100km Verbruik praktijk winter: 23.82 kWh/100km

Tekst van de verkoper. Sell Your Car controleert de RDW-gegevens hieronder.

RDW en zekerheid

  • APK geldig tot18 juni 2030Nog 43 maanden
  • Tellerstandoordeel (NAP)LogischIn orde
  • Open terugroepactiesGeen open terugroepactiesGeen
  • Emissieklasse en milieuzonesEuro 6d · ElektrischAlle milieuzones
  • EnergielabelA
  • Aantal eigenaren tot nu toeOnbekend
  • InspectierapportNiet beschikbaarNee

Bron: RDW open data (opgehaald 23 oktober 2026) en Renew (Renault, Dacia). Controleer elke auto zelf met de kenteken check.

Specificaties

Specificaties 1/2
MerkAlpine
ModelA290
UitvoeringGTS 52 kWh
KentekenKLK06Z
Bouwjaar2026
Modeljaar2024
Eerste toelating18 juni 2026
Kilometerstand4.458 km
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
CarrosserieHatchback
Vermogen160 kW (218 pk)
KleurWit
Deuren5
Zitplaatsen5
Specificaties 2/2
EmissieklasseEuro 6d
CO2-uitstoot (WLTP)0 g/km
EnergielabelA
Massa rijklaar1.554 kg
PrijstypeBTW-auto
Garantie12 maanden
BOVAGNee
Vorige eigenarenOnbekend
APK geldig tot18 juni 2030
Tellerstandoordeel (NAP)Logisch
Open terugroepacties0
InspectierapportNiet beschikbaar
Locatie3761 Soest, Utrecht
Laatst bijgewerkt (bron)19 oktober 2026 om 12:25
Advertentienummerk-KLK06Z (Renew (Renault, Dacia))

Opties en uitrusting

  • Navigatie
  • Apple CarPlay / Android Auto
  • Adaptieve cruise control
  • Parkeersensoren
  • Achteruitrijcamera
  • Stoelverwarming
  • LED-koplampen
  • Keyless entry
  • Warmtepomp
  • Lane assist
  • Lederen bekleding

Alle gegevens van de dealer

Alle gegevens van de dealer
Modelreeksjul. 2024 - 2026
AandrijvingVoorwielaandrijving
Koppel300 Nm
Wielbasis253 cm
Accutypelithium-ion
Accuconditie100%
StekkeraansluitingType 2
Aantal fasen acculader3
Accu laadsnelheid81 km actieradius per uur
Accu snelladenCombined Charging System, 100 kW, 458 km actieradius per uur, compleet vol in 24 minuten
Actieradius364 km
Acceleratie (0-100)6,4 s
Topsnelheid170 km/u
BekledingLeder/stof
Gemiddeld elektriciteitsverbruik16,5 kWh/100km
Fabrieksgarantie24 maanden
FabrikantStam Soestdijk Nieuwerhoekplein 1 3761HD SOEST, NL 0356098280 http://www.stam.nl [email protected]
Bruikbare accucapaciteit49.4 kWh
Ingeschatte actieradius284 km
Ingeschat verbruik20.2 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer270 km
Actieradius praktijk winter233 km
Verbruik praktijk zomer19.88 kWh/100km
Verbruik praktijk winter23.82 kWh/100km
SoortDemo
VestigingStam Soestdijk

Volledige uitrusting (36)

Opties

  • Regensensor
  • Grootlichtassistent
  • Keyless Entry
  • LED verlichting
  • LED dagrijverlichting
  • Parkeerhulp
  • Parkeerhulp achter
  • Sportonderstel
  • Radio/CD
  • Navigatiesysteem
  • Spraakbediening
  • Armsteun
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Boordcomputer
  • Cruise Control
  • Elektrische bedienbare ramen
  • Lederen bekleding
  • Stoelverwarming
  • Achteruitrijcamera
  • Airbags
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Startonderbreker
  • ABS
  • Bandenspanningscontrole
  • Electronic Stability Program
  • Hill-Hold Control
  • Airconditioning
  • Apple Carplay
  • Inductieladen voor smartphones
  • Getinte ramen
  • Sfeerverlichting
  • Stuurwielverwarming
  • Elektrisch verstelbare buitenspiegels
  • Verkeersbordherkenning
  • Zij-airbags

Veilig kopen: zo voorkom je problemen

  • Verkoper: deel de tenaamstellingscode nooit vóór de betaling binnen is. Koper: betaal pas als je de auto, de kentekencard en de volledige code samen hebt gezien, en schrijf de auto samen over (€ 13,10 in 2026, online via de RDW of bij een kentekenloket).
  • Sinds 1 januari 2026 mogen dealers geen contante betalingen van € 3.000 of meer aannemen, ook niet in delen. Tussen particulieren mag het wel.
  • Betaal bij voorkeur met een directe (instant) bankoverschrijving. Sleutels en papieren gaan pas over als het geld zichtbaar is bijgeschreven.
  • Wantrouw een prijs ver onder de markt, haast, of een verkoper die alleen via chat wil communiceren of de auto niet wil laten zien.

Doe de oplichting check · Overschrijfkosten berekenen

Laat de auto keuren voordat je koopt

Een aankoopkeuring kost volgens de ANWB € 150 tot € 350. Weigert de verkoper een keuring, zoek dan verder.

Laat de auto keuren

Neem contact op met de verkoper

Waar gaat je vraag over?

Vergelijkbare auto’s

Alle Alpine A290 occasions