Naar de inhoud
Sell Your Car

Škoda Enyaq 80 2022

Honselersdijk, Bijgewerkt 28 oktober 2026 om 03:48R074DD

Boven marktNAP logischBOVAG12 mnd garantie

Deze auto staat te koop bij Wittebrug Honselerdijk. De gegevens komen van Škoda Occasions (laatst bijgewerkt 28 oktober 2026 om 03:48) en de RDW. Prijs en beschikbaarheid kunnen inmiddels veranderd zijn.

Škoda Enyaq 80 2022, foto 11/45

45 foto’s van Wittebrug Honselerdijk, via Škoda Occasions.

  • Bouwjaar2022
  • Kilometerstand101.786 km
  • BrandstofElektrisch
  • TransmissieAutomaat
  • Vermogen150 kW (204 pk)
  • PlaatsHonselersdijk

Waardedaling van deze auto

Voor deze auto vonden we geen Nederlandse nieuwprijs.

Waardedaling per jaar: Škoda Enyaq

Een Škoda Enyaq verliest gemiddeld 7,8% per jaar af van zijn waarde. Gemeten aan 162 auto’s die op 28 oktober 2026 te koop staan (bouwjaar 2021–2026).

Waardedaling per bouwjaar van de Škoda Enyaq
BouwjaarAuto’sVraagprijsNieuwprijsRestwaardeDaling per jaarKm-stand
202618€ 51.200€ 51.80099%–6.500 km
2025*3€ 39.900–––21.000 km
20247€ 32.950€ 50.80069%−16,4%per jaar t.o.v. 202643.000 km
202323€ 34.750€ 52.70063%−9,1%62.500 km
202271€ 26.950€ 44.65057%−9,3%68.000 km
202140€ 26.850€ 49.05054%−5%96.500 km

Mediaan per bouwjaar. Nieuwprijs: wat de auto nieuw in Nederland kostte, de RDW-catalogusprijs (incl. btw, bpm en fabrieksopties, zonder rijklaarkosten). Voor auto’s die gebruikt uit het buitenland zijn gehaald: de Nederlandse catalogusprijs van die uitvoering. Restwaarde: vraagprijs gedeeld door de eigen nieuwprijs, per auto. Daling per jaar: restwaarde tegenover het eerstvolgende jongere bouwjaar; een plus betekent dat dat bouwjaar relatief meer vraagt. Oudere auto’s hebben meer kilometers, en dat zit in de daling. * Minder dan 5 auto’s: alleen een indicatie. Vraagprijzen, geen verkoopprijzen.

Omschrijving van de verkoper

Algemene informatie Carrosserievorm: SUV Bouwjaar: aug. 2022 Modelreeks: sep. 2020 - sep. 2023 Kleur: Grijs metallic Technische informatie Vermogen: 150 kW (204 PK) Koppel: 310 Nm Aandrijving Brandstofsoort: Elektrisch Actieradius: 505 km Transmissie Transmissie: 1 versnellingen, Automaat Asconfiguratie Aandrijving: Achterwielaandrijving Prestaties Acceleratie (0-100): 8,7 s Topsnelheid: 160 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 475 x 188 x 162 cm Wielbasis: 277 cm Gewichten Ledig gewicht: 2.007 kg Laadvermogen: 533 kg GVW: 2.540 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 750 kg) Accu Aanwezige accu: gekocht Accu: 77 kWh, Conditie: 91%, Type lithium-ion Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 76 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur Accu snelladen: Combined Charging System, 125 kW, 534 km actieradius per uur, compleet vol in 29 minuten Interieur Interieur: Zwart, Leder/stof Milieu en verbruik Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17 kWh/100km CO₂-uitstoot: 0 g/km Onderhoud, historie en staat Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden) APK: Nieuwe APK bij aflevering Aantal sleutels: 2 (2 handzenders) Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 271 - € 296 per kwartaal Garantie Garantielabels: Škoda Plus Approved Occasions (12 maanden), BOVAG Garantie (12 maanden) Productveiligheid Fabrikant: Wittebrug Honselersdijk Nieuweweg 8 2675BC HONSELERSDIJK, NL 0174639850 http://www.wittebrugautohonsel.nl [email protected] Overige informatie Bruikbare accucapaciteit: 73.15 kWh Ingeschatte actieradius: 387 km Ingeschat verbruik: 21.9 kWh/100km Actieradius praktijk zomer: 375 km Actieradius praktijk winter: 323 km Verbruik praktijk zomer: 21.56 kWh/100km Verbruik praktijk winter: 25.83 kWh/100km SOH 91% Stijlvol design en topprestaties zonder emissies. Deze ŠKODA Enyaq iV verbindt elegante lijnen met krachtige elektrische aandrijving zonder schadelijke uitstoot. De actieradius van deze auto is met 525 kilometer ruim voldoende voor de meeste dagelijkse ritten. Deze dealeronderhouden auto is van het bouwjaar 2022 en komt van de eerste eigenaar. De krachtige motor geeft deze ŠKODA uitstekende prestaties. Ook in de winter en als het koud is, heb je het snel weer warm dankzij de stoelverwarming in deze auto. Hoe koud het buiten ook is, het verwarmbare stuurwiel brengt jouw handen en vingers snel weer op temperatuur. Bij de uitrusting van deze ŠKODA horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! 'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! Onderweg kun jij veilig genieten van het audio-installatiesysteem met DAB-radio en het navigatiesysteem. Want in deze ŠKODA bedien je ze vanaf het stuurwiel of met jouw stem. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Het luxeniveau in deze ŠKODA is niet alleen gericht op comfort, maar ook op jouw veiligheid. Tal van sensoren helpen je om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat je eraan hoeft te denken. Wat je ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, automatisch dimmende...

Tekst van de verkoper. Sell Your Car controleert de RDW-gegevens hieronder.

RDW en zekerheid

  • APK geldig tot13 augustus 2026Verlopen
  • Tellerstandoordeel (NAP)LogischIn orde
  • Open terugroepactiesGeen open terugroepactiesGeen
  • Emissieklasse en milieuzonesEuro 6d · ElektrischAlle milieuzones
  • EnergielabelA
  • Aantal eigenaren tot nu toe1
  • InspectierapportNiet beschikbaarNee

Bron: RDW open data (opgehaald 28 oktober 2026) en Škoda Occasions. Controleer elke auto zelf met de kenteken check.

Specificaties

Specificaties 1/2
MerkŠkoda
ModelEnyaq
Uitvoering80
KentekenR074DD
Bouwjaar2022
Modeljaar2022
Eerste toelating13 augustus 2022
Kilometerstand101.786 km
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
CarrosserieSUV
Vermogen150 kW (204 pk)
KleurZilver metallic
InterieurLoft
Deuren5
Zitplaatsen5
Specificaties 2/2
EmissieklasseEuro 6d
CO2-uitstoot (WLTP)0 g/km
EnergielabelA
Massa rijklaar2.107 kg
WLTP-actieradius505 km
PrijstypeBTW-auto
Garantie12 maanden (BOVAG)
BOVAGJa
Vorige eigenaren1
APK geldig tot13 augustus 2026
Tellerstandoordeel (NAP)Logisch
Open terugroepacties0
InspectierapportNiet beschikbaar
Locatie2675 Honselersdijk,
Laatst bijgewerkt (bron)28 oktober 2026 om 03:48
Advertentienummerk-R074DD (Škoda Occasions)

Opties en uitrusting

  • Climate control
  • Warmtepomp
  • Lichtmetalen velgen

Alle gegevens van de dealer

Alle gegevens van de dealer
Modeljaar2022
CarrosserieSUV
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
AandrijvingAchterwielaandrijving
Verbruik (WLTP, gecombineerd)16,4 kWh/100km
KleurArctic Silver Metallic
InterieurkleurLoft
KwaliteitslabelFIRSTCLASS-VW
CarrosserievormSUV
Bouwjaaraug. 2022
Modelreekssep. 2020 - sep. 2023
Vermogen150 kW (204 PK)
Koppel310 Nm
BrandstofsoortElektrisch
Actieradius505 km
Acceleratie (0-100)8,7 s
Topsnelheid160 km/u
Afmetingen (LxBxH)475 x 188 x 162 cm
Wielbasis277 cm
Ledig gewicht2.007 kg
Laadvermogen533 kg
GVW2.540 kg
Max. trekgewicht1.000 kg (ongeremd 750 kg)
Aanwezige accugekocht
Accu77 kWh, Conditie: 91%, Type lithium-ion
Accu ladenType 2, 3-fasen, 11 kW, 76 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur
Accu snelladenCombined Charging System, 125 kW, 534 km actieradius per uur, compleet vol in 29 minuten
InterieurZwart, Leder/stof
Gemiddeld elektriciteitsverbruik17 kWh/100km
CO₂-uitstoot0 g/km
OnderhoudsboekjesAanwezig (dealer onderhouden)
APKNieuwe APK bij aflevering
Aantal sleutels2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting€ 271 - € 296 per kwartaal
GarantielabelsŠkoda Plus Approved Occasions (12 maanden), BOVAG Garantie (12 maanden)
FabrikantWittebrug Honselersdijk Nieuweweg 8 2675BC HONSELERSDIJK, NL 0174639850 http://www.wittebrugautohonsel.nl [email protected]
Bruikbare accucapaciteit73.15 kWh
Ingeschatte actieradius387 km
Ingeschat verbruik21.9 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer375 km
Actieradius praktijk winter323 km
Verbruik praktijk zomer21.56 kWh/100km
Verbruik praktijk winter25.83 kWh/100km

Volledige uitrusting (16)

Pakketten

  • Convenience Basic
  • Heat pump
  • Climate Plus

Extra uitrusting: Interieur

  • Climatronic (3-zone) with air conditioning control panel in rear
  • Side and rear windows
  • Heat insulating windshield
  • Electric auxiliary air heater
  • Heat pump

Extra uitrusting: Exterieur

  • Heated washer nozzles in front

Extra uitrusting: Stoelen

  • Seat heater for front and rear seats separately controlled

Extra uitrusting: Infotainment

  • Comfort telephony with LTE and wireless charging

Extra uitrusting: Technologie en veiligheid

  • Driver alert system
  • Keyless locking and starting system Keyless Advanced without SAFELOCK

Extra uitrusting: Overige

  • Refrigerant R744
  • Additional interior noise suppression

Standaarduitrusting: Velgen/banden

  • Alloy wheels 8J x 19

Veilig kopen: zo voorkom je problemen

  • Verkoper: deel de tenaamstellingscode nooit vóór de betaling binnen is. Koper: betaal pas als je de auto, de kentekencard en de volledige code samen hebt gezien, en schrijf de auto samen over (€ 13,10 in 2026, online via de RDW of bij een kentekenloket).
  • Sinds 1 januari 2026 mogen dealers geen contante betalingen van € 3.000 of meer aannemen, ook niet in delen. Tussen particulieren mag het wel.
  • Betaal bij voorkeur met een directe (instant) bankoverschrijving. Sleutels en papieren gaan pas over als het geld zichtbaar is bijgeschreven.
  • Wantrouw een prijs ver onder de markt, haast, of een verkoper die alleen via chat wil communiceren of de auto niet wil laten zien.

Doe de oplichting check · Overschrijfkosten berekenen

Laat de auto keuren voordat je koopt

Een aankoopkeuring kost volgens de ANWB € 150 tot € 350. Weigert de verkoper een keuring, zoek dan verder.

Laat de auto keuren

Neem contact op met de verkoper

Waar gaat je vraag over?

Vergelijkbare auto’s

Alle Škoda Enyaq occasions