Naar de inhoud
Sell Your Car

Škoda Enyaq LIMITED EDITION 2022

Noordwijk Zh, Bijgewerkt 28 oktober 2026 om 03:48R095HG

Boven marktNAP logischBOVAG12 mnd garantie

Deze auto staat te koop bij Wittebrug Noordwijk. De gegevens komen van Škoda Occasions (laatst bijgewerkt 28 oktober 2026 om 03:48) en de RDW. Prijs en beschikbaarheid kunnen inmiddels veranderd zijn.

Škoda Enyaq LIMITED EDITION 2022, foto 11/41

41 foto’s van Wittebrug Noordwijk, via Škoda Occasions.

  • Bouwjaar2022
  • Kilometerstand114.082 km
  • BrandstofElektrisch
  • TransmissieAutomaat
  • Vermogen150 kW (204 pk)
  • PlaatsNoordwijk Zh

Waardedaling van deze auto

Voor deze auto vonden we geen Nederlandse nieuwprijs.

Waardedaling per jaar: Škoda Enyaq

Een Škoda Enyaq verliest gemiddeld 7,8% per jaar af van zijn waarde. Gemeten aan 162 auto’s die op 28 oktober 2026 te koop staan (bouwjaar 2021–2026).

Waardedaling per bouwjaar van de Škoda Enyaq
BouwjaarAuto’sVraagprijsNieuwprijsRestwaardeDaling per jaarKm-stand
202618€ 51.200€ 51.80099%–6.500 km
2025*3€ 39.900–––21.000 km
20247€ 32.950€ 50.80069%−16,4%per jaar t.o.v. 202643.000 km
202323€ 34.750€ 52.70063%−9,1%62.500 km
202271€ 26.950€ 44.65057%−9,3%68.000 km
202140€ 26.850€ 49.05054%−5%96.500 km

Mediaan per bouwjaar. Nieuwprijs: wat de auto nieuw in Nederland kostte, de RDW-catalogusprijs (incl. btw, bpm en fabrieksopties, zonder rijklaarkosten). Voor auto’s die gebruikt uit het buitenland zijn gehaald: de Nederlandse catalogusprijs van die uitvoering. Restwaarde: vraagprijs gedeeld door de eigen nieuwprijs, per auto. Daling per jaar: restwaarde tegenover het eerstvolgende jongere bouwjaar; een plus betekent dat dat bouwjaar relatief meer vraagt. Oudere auto’s hebben meer kilometers, en dat zit in de daling. * Minder dan 5 auto’s: alleen een indicatie. Vraagprijzen, geen verkoopprijzen.

Omschrijving van de verkoper

Algemene informatie Carrosserievorm: SUV Bouwjaar: sep. 2022 Modeljaar: 2022 Kleur: Licht Zilvergrijs metallic Technische informatie Vermogen: 150 kW (204 PK) Koppel: 310 Nm Aandrijving Brandstofsoort: Elektrisch Actieradius: 505 km Transmissie Transmissie: 1 versnellingen, Automaat Asconfiguratie Aandrijving: Achterwielaandrijving Prestaties Acceleratie (0-100): 8,7 s Topsnelheid: 160 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 475 x 188 x 162 cm Wielbasis: 277 cm Gewichten Ledig gewicht: 2.007 kg Laadvermogen: 533 kg GVW: 2.540 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 750 kg) Accu Accu: 77 kWh, Type lithium-ion Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 76 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur Accu snelladen: Combined Charging System, 125 kW, 534 km actieradius per uur, compleet vol in 29 minuten Interieur Interieur: Licht grijs, Stof Milieu en verbruik Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17 kWh/100km CO₂-uitstoot: 0 g/km Onderhoud, historie en staat Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden) Aantal sleutels: 2 (2 handzenders) Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 271 - € 296 per kwartaal Garantie Garantielabels: Škoda Plus Approved Occasions, BOVAG Garantie (12 maanden) BOVAG 40-Puntencheck: Ja Productveiligheid Fabrikant: Wittebrug Noordwijk De Hooge Krocht 109 2201TS NOORDWIJK ZH, NL 0714063600 http://www.wittebrug.nl [email protected] Overige informatie Bruikbare accucapaciteit: 73.15 kWh Ingeschatte actieradius: 387 km Ingeschat verbruik: 21.9 kWh/100km Actieradius praktijk zomer: 375 km Actieradius praktijk winter: 323 km Verbruik praktijk zomer: 21.56 kWh/100km Verbruik praktijk winter: 25.83 kWh/100km Škoda Plus Approved Occasions is hét occasionlabel van Škoda, alleen beschikbaar bij de merkdealer. Met unieke voordelen en een complete merkbeleving draait alles om jouw zekerheid en gemoedsrust. Bij de aanschaf van een Škoda Plus Approved Occasions voertuig krijg je onder meer 12 maanden uitgebreide garantie, een gegarandeerde onderhoudsgeschiedenis, gratis pechhulp en een onderhoudsvrije periode van 7.500 km of 6 maanden. Ontdek waarom Škoda Plus Approved Occasions de juiste keuze is. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Schoonheid van buiten, schone techniek van binnen. Deze ŠKODA Enyaq iV maakt elektrisch rijden aantrekkelijker dan ooit. De prestaties van de elektromotor kunnen de vergelijking met een brandstofmotor moeiteloos aan. Deze dealeronderhouden auto is van het bouwjaar 2022 en komt van de eerste eigenaar. De krachtige motor geeft deze ŠKODA uitstekende prestaties. Een weldaad voor jou en je bijrijder: deze ŠKODA Enyaq iV heeft verwarmbare voorstoelen. Bij de rijke uitrusting horen ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Met het digitale dashboard heb je essentiële info in beeld. Altijd, overal. Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. De file assistent verzacht het fileleed door automatisch veilig afstand te houden tot de voorligger en zo nodig zelfs te stoppen als de rij tot...

Tekst van de verkoper. Sell Your Car controleert de RDW-gegevens hieronder.

RDW en zekerheid

  • APK geldig tot10 september 2026Verlopen
  • Tellerstandoordeel (NAP)LogischIn orde
  • Open terugroepactiesGeen open terugroepactiesGeen
  • Emissieklasse en milieuzonesEuro 6d · ElektrischAlle milieuzones
  • EnergielabelA
  • Aantal eigenaren tot nu toe1
  • InspectierapportNiet beschikbaarNee

Bron: RDW open data (opgehaald 28 oktober 2026) en Škoda Occasions. Controleer elke auto zelf met de kenteken check.

Specificaties

Specificaties 1/2
MerkŠkoda
ModelEnyaq
UitvoeringLIMITED EDITION
KentekenR095HG
Bouwjaar2022
Modeljaar2022
Eerste toelating10 september 2022
Kilometerstand114.082 km
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
CarrosserieSUV
Vermogen150 kW (204 pk)
KleurZilver metallic
InterieurLodge
Deuren5
Zitplaatsen5
Specificaties 2/2
EmissieklasseEuro 6d
CO2-uitstoot (WLTP)0 g/km
EnergielabelA
Massa rijklaar2.107 kg
WLTP-actieradius505 km
PrijstypeBTW-auto
Garantie12 maanden (BOVAG)
BOVAGJa
Vorige eigenaren1
APK geldig tot10 september 2026
Tellerstandoordeel (NAP)Logisch
Open terugroepacties0
InspectierapportNiet beschikbaar
Locatie2201 Noordwijk Zh,
Laatst bijgewerkt (bron)28 oktober 2026 om 03:48
Advertentienummerk-R095HG (Škoda Occasions)

Opties en uitrusting

  • Lichtmetalen velgen

Alle gegevens van de dealer

Alle gegevens van de dealer
Modeljaar2022
CarrosserieSUV
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
AandrijvingAchterwielaandrijving
Verbruik (WLTP, gecombineerd)16,4 kWh/100km
KleurBrilliant Silver Metallic
InterieurkleurLodge
KwaliteitslabelFIRSTCLASS-VW
CarrosserievormSUV
Bouwjaarsep. 2022
Vermogen150 kW (204 PK)
Koppel310 Nm
BrandstofsoortElektrisch
Actieradius505 km
Acceleratie (0-100)8,7 s
Topsnelheid160 km/u
Afmetingen (LxBxH)475 x 188 x 162 cm
Wielbasis277 cm
Ledig gewicht2.007 kg
Laadvermogen533 kg
GVW2.540 kg
Max. trekgewicht1.000 kg (ongeremd 750 kg)
Accu77 kWh, Type lithium-ion
Accu ladenType 2, 3-fasen, 11 kW, 76 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur
Accu snelladenCombined Charging System, 125 kW, 534 km actieradius per uur, compleet vol in 29 minuten
InterieurLicht grijs, Stof
Gemiddeld elektriciteitsverbruik17 kWh/100km
CO₂-uitstoot0 g/km
OnderhoudsboekjesAanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting€ 271 - € 296 per kwartaal
GarantielabelsŠkoda Plus Approved Occasions, BOVAG Garantie (12 maanden)
BOVAG 40-PuntencheckJa
FabrikantWittebrug Noordwijk De Hooge Krocht 109 2201TS NOORDWIJK ZH, NL 0714063600 http://www.wittebrug.nl [email protected]
Bruikbare accucapaciteit73.15 kWh
Ingeschatte actieradius387 km
Ingeschat verbruik21.9 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer375 km
Actieradius praktijk winter323 km
Verbruik praktijk zomer21.56 kWh/100km
Verbruik praktijk winter25.83 kWh/100km

Volledige uitrusting (7)

Pakketten

  • Desingpackage Lodge

Extra uitrusting: Interieur

  • Door and side trim panel
  • Decorative inserts

Extra uitrusting: Stoelen

  • Seat trim covers in fabric

Extra uitrusting: Technologie en veiligheid

  • Interior ambient lighting, type 2

Extra uitrusting: Overige

  • Executive equipment

Standaarduitrusting: Velgen/banden

  • Alloy wheels 8J x 19

Veilig kopen: zo voorkom je problemen

  • Verkoper: deel de tenaamstellingscode nooit vóór de betaling binnen is. Koper: betaal pas als je de auto, de kentekencard en de volledige code samen hebt gezien, en schrijf de auto samen over (€ 13,10 in 2026, online via de RDW of bij een kentekenloket).
  • Sinds 1 januari 2026 mogen dealers geen contante betalingen van € 3.000 of meer aannemen, ook niet in delen. Tussen particulieren mag het wel.
  • Betaal bij voorkeur met een directe (instant) bankoverschrijving. Sleutels en papieren gaan pas over als het geld zichtbaar is bijgeschreven.
  • Wantrouw een prijs ver onder de markt, haast, of een verkoper die alleen via chat wil communiceren of de auto niet wil laten zien.

Doe de oplichting check · Overschrijfkosten berekenen

Laat de auto keuren voordat je koopt

Een aankoopkeuring kost volgens de ANWB € 150 tot € 350. Weigert de verkoper een keuring, zoek dan verder.

Laat de auto keuren

Neem contact op met de verkoper

Waar gaat je vraag over?

Vergelijkbare auto’s

Alle Škoda Enyaq occasions