Naar de inhoud
Sell Your Car

Škoda Enyaq SPORTLINE 2022

's-Gravenhage, Bijgewerkt 29 oktober 2026 om 03:48P189KJ

Boven marktNAP logischBOVAG12 mnd garantie

Deze auto staat te koop bij Wittebrug Den Haag. De gegevens komen van Škoda Occasions (laatst bijgewerkt 29 oktober 2026 om 03:48) en de RDW. Prijs en beschikbaarheid kunnen inmiddels veranderd zijn.

Škoda Enyaq SPORTLINE 2022, foto 11/30

30 foto’s van Wittebrug Den Haag, via Škoda Occasions.

  • Bouwjaar2022
  • Kilometerstand109.656 km
  • BrandstofElektrisch
  • TransmissieAutomaat
  • Vermogen220 kW (299 pk)
  • Plaats's-Gravenhage

Waardedaling van deze auto

Voor deze auto vonden we geen Nederlandse nieuwprijs.

Waardedaling per jaar: Škoda Enyaq

Een Škoda Enyaq verliest gemiddeld 8,9% per jaar af van zijn waarde. Gemeten aan 158 auto’s die op 29 oktober 2026 te koop staan (bouwjaar 2021–2026).

Waardedaling per bouwjaar van de Škoda Enyaq
BouwjaarAuto’sVraagprijsNieuwprijsRestwaardeDaling per jaarKm-stand
202618€ 51.200€ 51.40099%–6.500 km
2025*3€ 39.900€ 45.85080%−19,6%21.000 km
20248€ 32.950€ 50.80069%−13,1%41.500 km
202323€ 34.750€ 51.90066%−5,1%62.500 km
202269€ 27.450€ 44.75058%−12,6%68.000 km
202137€ 26.950€ 49.55055%−5,3%94.500 km

Mediaan per bouwjaar. Nieuwprijs: wat de auto nieuw in Nederland kostte, de RDW-catalogusprijs (incl. btw, bpm en fabrieksopties, zonder rijklaarkosten). Voor auto’s die gebruikt uit het buitenland zijn gehaald: de Nederlandse catalogusprijs van die uitvoering. Restwaarde: vraagprijs gedeeld door de eigen nieuwprijs, per auto. Daling per jaar: restwaarde tegenover het eerstvolgende jongere bouwjaar; een plus betekent dat dat bouwjaar relatief meer vraagt. Oudere auto’s hebben meer kilometers, en dat zit in de daling. * Minder dan 5 auto’s: alleen een indicatie. Vraagprijzen, geen verkoopprijzen.

Omschrijving van de verkoper

Algemene informatie Carrosserievorm: SUV Bouwjaar: apr. 2022 Modelreeks: jul. 2021 - sep. 2023 Kleur: Graphite Grey (grijs metallic) Technische informatie Vermogen: 220 kW (299 PK) Vermogen elektromotor(en): 150 kW (204 PK) Koppel: 310 Nm Aandrijving Brandstofsoort: Elektrisch Actieradius: 505 km Transmissie Transmissie: 1 versnellingen, Automaat Asconfiguratie Aandrijving: Achterwielaandrijving Prestaties Acceleratie (0-100): 8,7 s Topsnelheid: 160 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 475 x 188 x 162 cm Wielbasis: 277 cm Gewichten Ledig gewicht: 2.049 kg Laadvermogen: 600 kg GVW: 2.649 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 750 kg) Accu Accu: 77 kWh, Type lithium-ion Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 76 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur Accu snelladen: Combined Charging System, 125 kW, 534 km actieradius per uur, compleet vol in 29 minuten Interieur Interieur: Zwart, Leder/alcantara Milieu en verbruik Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17 kWh/100km CO₂-uitstoot: 0 g/km Onderhoud, historie en staat APK: gekeurd tot apr. 2028 Aantal sleutels: 2 (2 handzenders) Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 271 - € 296 per kwartaal Garantie Garantielabels: Škoda Plus Approved Occasions, BOVAG Garantie (12 maanden) BOVAG 40-Puntencheck: Ja Productveiligheid Fabrikant: Wittebrug Autodealer (Forepark) Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 070-7568781 http://www.wittebrug.nl [email protected] Overige informatie Onderhoudsboekjes: Digitaal Bruikbare accucapaciteit: 73.15 kWh Ingeschatte actieradius: 387 km Ingeschat verbruik: 21.9 kWh/100km Actieradius praktijk zomer: 375 km Actieradius praktijk winter: 323 km Verbruik praktijk zomer: 21.56 kWh/100km Verbruik praktijk winter: 25.83 kWh/100km Niet alleen de techniek van deze elektrische ŠKODA Enyaq iV is vernieuwend. Ook het ontwerp onderscheidt zich duidelijk van de massa. Nooit meer naar de pomp! De elektromotor opladen en rijden maar! Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Kijk, en die stoelverwarming, dat is nou echt comfort. Helemaal als het buiten winters aanvoelt. Verblinding van tegenliggers is er niet meer bij, dankzij de koplampen met matrix LED-verlichting. En toch de kwaliteit van daglicht in het donker! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 21 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Het digitale dashboard ondersteunt je voortdurend met actuele, bruikbare informatie. Bij het inparkeren laat de achteruitrijcamera precies zien hoeveel meter... decimeter... centimeter ruimte er nog is! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Navigatie, onderhoudsstatus, vergrendeling, audio... de mogelijkheden van remote services zijn haast oneindig. Ook deze auto laat zich bedienen en analyseren via je smartphone! Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem en het full map navigatiesysteem, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. DAB-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Deze ŠKODA is voorzien van electronic climate control, schakelpaddles aan het stuur, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel. Aan boord van deze ŠKODA houden verschillende geavanceerde systemen voor jou de weg in de gaten. Ze waarschuwen je voor noodsituaties en kunnen in een aantal...

Tekst van de verkoper. Sell Your Car controleert de RDW-gegevens hieronder.

RDW en zekerheid

  • APK geldig tot29 april 2028Nog 18 maanden
  • Tellerstandoordeel (NAP)LogischIn orde
  • Open terugroepactiesGeen open terugroepactiesGeen
  • Emissieklasse en milieuzonesEuro 6d · ElektrischAlle milieuzones
  • EnergielabelA
  • Aantal eigenaren tot nu toe2
  • InspectierapportNiet beschikbaarNee

Bron: RDW open data (opgehaald 29 oktober 2026) en Škoda Occasions. Controleer elke auto zelf met de kenteken check.

Specificaties

Specificaties 1/2
MerkŠkoda
ModelEnyaq
UitvoeringSPORTLINE
KentekenP189KJ
Bouwjaar2022
Modeljaar2022
Eerste toelating29 april 2022
Kilometerstand109.656 km
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
CarrosserieSUV
Vermogen220 kW (299 pk)
KleurGrijs metallic
InterieurRS / Sportline
Deuren5
Zitplaatsen5
Specificaties 2/2
EmissieklasseEuro 6d
CO2-uitstoot (WLTP)0 g/km
EnergielabelA
Massa rijklaar2.149 kg
WLTP-actieradius505 km
PrijstypeBTW-auto
Garantie12 maanden (BOVAG)
BOVAGJa
Vorige eigenaren2
APK geldig tot29 april 2028
Tellerstandoordeel (NAP)Logisch
Open terugroepacties0
InspectierapportNiet beschikbaar
Locatie2491 's-Gravenhage,
Laatst bijgewerkt (bron)29 oktober 2026 om 03:48
Advertentienummerk-P189KJ (Škoda Occasions)

Opties en uitrusting

  • Climate control
  • Adaptieve cruise control
  • Trekhaak
  • Lane assist

Alle gegevens van de dealer

Alle gegevens van de dealer
Modeljaar2022
CarrosserieSUV
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
AandrijvingAchterwielaandrijving
Verbruik (WLTP, gecombineerd)17,1 kWh/100km
KleurGraphite grey metallic
InterieurkleurRS / Sportline
KwaliteitslabelFIRSTCLASS-VW
CarrosserievormSUV
Bouwjaarapr. 2022
Modelreeksjul. 2021 - sep. 2023
Vermogen220 kW (299 PK)
Vermogen elektromotor(en)150 kW (204 PK)
Koppel310 Nm
BrandstofsoortElektrisch
Actieradius505 km
Acceleratie (0-100)8,7 s
Topsnelheid160 km/u
Afmetingen (LxBxH)475 x 188 x 162 cm
Wielbasis277 cm
Ledig gewicht2.049 kg
Laadvermogen600 kg
GVW2.649 kg
Max. trekgewicht1.000 kg (ongeremd 750 kg)
Accu77 kWh, Type lithium-ion
Accu ladenType 2, 3-fasen, 11 kW, 76 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur
Accu snelladenCombined Charging System, 125 kW, 534 km actieradius per uur, compleet vol in 29 minuten
InterieurZwart, Leder/alcantara
Gemiddeld elektriciteitsverbruik17 kWh/100km
CO₂-uitstoot0 g/km
APKgekeurd tot apr. 2028
Aantal sleutels2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting€ 271 - € 296 per kwartaal
GarantielabelsŠkoda Plus Approved Occasions, BOVAG Garantie (12 maanden)
BOVAG 40-PuntencheckJa
FabrikantWittebrug Autodealer (Forepark) Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 070-7568781 http://www.wittebrug.nl [email protected]
OnderhoudsboekjesDigitaal
Bruikbare accucapaciteit73.15 kWh
Ingeschatte actieradius387 km
Ingeschat verbruik21.9 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer375 km
Actieradius praktijk winter323 km
Verbruik praktijk zomer21.56 kWh/100km
Verbruik praktijk winter25.83 kWh/100km

Volledige uitrusting (9)

Pakketten

  • Assisted Drive Basic
  • Climate Basic

Extra uitrusting: Interieur

  • Climatronic (3-zone) with air conditioning control panel in rear

Extra uitrusting: Exterieur

  • Trailer hitch preparation
  • Heated washer nozzles in front

Extra uitrusting: Stoelen

  • Seat heater for front seats separately controlled

Extra uitrusting: Technologie en veiligheid

  • With extended safety system (proactive passenger protection system, basic and front)
  • Lane change assist
  • Adaptive cruise control (with "follow-to-stop") and speed limiter

Veilig kopen: zo voorkom je problemen

  • Verkoper: deel de tenaamstellingscode nooit vóór de betaling binnen is. Koper: betaal pas als je de auto, de kentekencard en de volledige code samen hebt gezien, en schrijf de auto samen over (€ 13,10 in 2026, online via de RDW of bij een kentekenloket).
  • Sinds 1 januari 2026 mogen dealers geen contante betalingen van € 3.000 of meer aannemen, ook niet in delen. Tussen particulieren mag het wel.
  • Betaal bij voorkeur met een directe (instant) bankoverschrijving. Sleutels en papieren gaan pas over als het geld zichtbaar is bijgeschreven.
  • Wantrouw een prijs ver onder de markt, haast, of een verkoper die alleen via chat wil communiceren of de auto niet wil laten zien.

Doe de oplichting check · Overschrijfkosten berekenen

Laat de auto keuren voordat je koopt

Een aankoopkeuring kost volgens de ANWB € 150 tot € 350. Weigert de verkoper een keuring, zoek dan verder.

Laat de auto keuren

Neem contact op met de verkoper

Waar gaat je vraag over?

Vergelijkbare auto’s

Alle Škoda Enyaq occasions