Naar de inhoud
Sell Your Car

Škoda Enyaq SPORTLINE 2022

De Lier, Bijgewerkt 29 oktober 2026 om 03:48R452DL

Boven marktNAP logischBOVAG12 mnd garantie

Deze auto staat te koop bij Wittebrug De Lier. De gegevens komen van Škoda Occasions (laatst bijgewerkt 29 oktober 2026 om 03:48) en de RDW. Prijs en beschikbaarheid kunnen inmiddels veranderd zijn.

Škoda Enyaq SPORTLINE 2022, foto 11/22

22 foto’s van Wittebrug De Lier, via Škoda Occasions.

  • Bouwjaar2022
  • Kilometerstand85.581 km
  • BrandstofElektrisch
  • TransmissieAutomaat
  • Vermogen132 kW (180 pk)
  • PlaatsDe Lier

Waardedaling van deze auto

Voor deze auto vonden we geen Nederlandse nieuwprijs.

Waardedaling per jaar: Škoda Enyaq

Een Škoda Enyaq verliest gemiddeld 8,9% per jaar af van zijn waarde. Gemeten aan 158 auto’s die op 29 oktober 2026 te koop staan (bouwjaar 2021–2026).

Waardedaling per bouwjaar van de Škoda Enyaq
BouwjaarAuto’sVraagprijsNieuwprijsRestwaardeDaling per jaarKm-stand
202618€ 51.200€ 51.40099%–6.500 km
2025*3€ 39.900€ 45.85080%−19,6%21.000 km
20248€ 32.950€ 50.80069%−13,1%41.500 km
202323€ 34.750€ 51.90066%−5,1%62.500 km
202269€ 27.450€ 44.75058%−12,6%68.000 km
202137€ 26.950€ 49.55055%−5,3%94.500 km

Mediaan per bouwjaar. Nieuwprijs: wat de auto nieuw in Nederland kostte, de RDW-catalogusprijs (incl. btw, bpm en fabrieksopties, zonder rijklaarkosten). Voor auto’s die gebruikt uit het buitenland zijn gehaald: de Nederlandse catalogusprijs van die uitvoering. Restwaarde: vraagprijs gedeeld door de eigen nieuwprijs, per auto. Daling per jaar: restwaarde tegenover het eerstvolgende jongere bouwjaar; een plus betekent dat dat bouwjaar relatief meer vraagt. Oudere auto’s hebben meer kilometers, en dat zit in de daling. * Minder dan 5 auto’s: alleen een indicatie. Vraagprijzen, geen verkoopprijzen.

Omschrijving van de verkoper

Algemene informatie Carrosserievorm: SUV Bouwjaar: aug. 2022 Modelreeks: jul. 2021 - sep. 2023 Kleur: Graphite Grey (grijs metallic) Technische informatie Vermogen: 132 kW (179 PK) Koppel: 310 Nm Aandrijving Brandstofsoort: Elektrisch Actieradius: 402 km Transmissie Transmissie: 1 versnellingen, Automaat Asconfiguratie Aandrijving: Achterwielaandrijving Prestaties Acceleratie (0-100): 8,9 s Topsnelheid: 160 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 475 x 188 x 162 cm Wielbasis: 277 cm Gewichten Ledig gewicht: 1.892 kg Laadvermogen: 608 kg GVW: 2.500 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 750 kg) Accu Accu: 58 kWh, Type lithium-ion Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 80 km actieradius per uur, compleet vol in 5 uur en 16 minuten Accu snelladen: Combined Charging System, 135 kW, 611 km actieradius per uur, compleet vol in 20 minuten Interieur Interieur: Zwart, Stof Milieu en verbruik Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,6 kWh/100km CO₂-uitstoot: 0 g/km Onderhoud, historie en staat Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden) APK: gekeurd tot aug. 2028 Aantal sleutels: 2 (2 handzenders) Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal Garantie Garantielabels: Škoda Plus Approved Occasions (12 maanden), BOVAG Garantie (12 maanden) BOVAG 40-Puntencheck: Ja BOVAG Afleverbeurt: Ja Productveiligheid Fabrikant: Wittebrug De Lier Leehove 49 2678MA DE LIER, NL 0174525650 http://www.wittebrug.nl [email protected] Overige informatie Bruikbare accucapaciteit: 55.1 kWh Ingeschatte actieradius: 313 km Ingeschat verbruik: 20.39 kWh/100km Actieradius praktijk zomer: 298 km Actieradius praktijk winter: 257 km Verbruik praktijk zomer: 20.07 kWh/100km Verbruik praktijk winter: 24.04 kWh/100km Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en tot 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een BOVAG 40 puntencheck, vloeistoffen op peil en een geldige APK. Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor ons Wittebrug Servicepakket! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Tekst van de verkoper. Sell Your Car controleert de RDW-gegevens hieronder.

RDW en zekerheid

  • APK geldig tot19 augustus 2028Nog 21 maanden
  • Tellerstandoordeel (NAP)LogischIn orde
  • Open terugroepactiesGeen open terugroepactiesGeen
  • Emissieklasse en milieuzonesEuro 6d · ElektrischAlle milieuzones
  • EnergielabelA
  • Aantal eigenaren tot nu toe1
  • InspectierapportNiet beschikbaarNee

Bron: RDW open data (opgehaald 29 oktober 2026) en Škoda Occasions. Controleer elke auto zelf met de kenteken check.

Specificaties

Specificaties 1/2
MerkŠkoda
ModelEnyaq
UitvoeringSPORTLINE
KentekenR452DL
Bouwjaar2022
Modeljaar2022
Eerste toelating19 augustus 2022
Kilometerstand85.581 km
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
CarrosserieSUV
Vermogen132 kW (180 pk)
KleurGrijs metallic
InterieurRS / Sportline
Deuren5
Zitplaatsen5
Specificaties 2/2
EmissieklasseEuro 6d
CO2-uitstoot (WLTP)0 g/km
EnergielabelA
Massa rijklaar1.992 kg
WLTP-actieradius402 km
PrijstypeBTW-auto
Garantie12 maanden (BOVAG)
BOVAGJa
Vorige eigenaren1
APK geldig tot19 augustus 2028
Tellerstandoordeel (NAP)Logisch
Open terugroepacties0
InspectierapportNiet beschikbaar
Locatie2678 De Lier,
Laatst bijgewerkt (bron)29 oktober 2026 om 03:48
Advertentienummerk-R452DL (Škoda Occasions)

Opties en uitrusting

  • Climate control
  • Adaptieve cruise control
  • Panoramadak
  • Trekhaak
  • Lichtmetalen velgen

Alle gegevens van de dealer

Alle gegevens van de dealer
Modeljaar2022
CarrosserieSUV
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
AandrijvingAchterwielaandrijving
Verbruik (WLTP, gecombineerd)16,5 kWh/100km
KleurGraphite grey metallic
InterieurkleurRS / Sportline
KwaliteitslabelFIRSTCLASS-VW
CarrosserievormSUV
Bouwjaaraug. 2022
Modelreeksjul. 2021 - sep. 2023
Vermogen132 kW (179 PK)
Koppel310 Nm
BrandstofsoortElektrisch
Actieradius402 km
Acceleratie (0-100)8,9 s
Topsnelheid160 km/u
Afmetingen (LxBxH)475 x 188 x 162 cm
Wielbasis277 cm
Ledig gewicht1.892 kg
Laadvermogen608 kg
GVW2.500 kg
Max. trekgewicht1.000 kg (ongeremd 750 kg)
Accu58 kWh, Type lithium-ion
Accu ladenType 2, 3-fasen, 11 kW, 80 km actieradius per uur, compleet vol in 5 uur en 16 minuten
Accu snelladenCombined Charging System, 135 kW, 611 km actieradius per uur, compleet vol in 20 minuten
InterieurZwart, Stof
Gemiddeld elektriciteitsverbruik15,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot0 g/km
OnderhoudsboekjesAanwezig (dealer onderhouden)
APKgekeurd tot aug. 2028
Aantal sleutels2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting€ 252 - € 276 per kwartaal
GarantielabelsŠkoda Plus Approved Occasions (12 maanden), BOVAG Garantie (12 maanden)
BOVAG 40-PuntencheckJa
BOVAG AfleverbeurtJa
FabrikantWittebrug De Lier Leehove 49 2678MA DE LIER, NL 0174525650 http://www.wittebrug.nl [email protected]
Bruikbare accucapaciteit55.1 kWh
Ingeschatte actieradius313 km
Ingeschat verbruik20.39 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer298 km
Actieradius praktijk winter257 km
Verbruik praktijk zomer20.07 kWh/100km
Verbruik praktijk winter24.04 kWh/100km

Volledige uitrusting (24)

Pakketten

  • Convenience Plus
  • Assisted Drive Basic(-7Y1)
  • Climate Plus
  • Family Basic (LHD)

Extra uitrusting: Interieur

  • Climatronic (3-zone) with air conditioning control panel in rear
  • Side and rear windows
  • Roll-up sunshade for rear side windows
  • Storage compartment
  • Heat insulating windshield

Extra uitrusting: Exterieur

  • Trailer hitch mechanically swiveling and power-detachable
  • Panoramatic electric roof PSD
  • Sensor-controlled luggage compartment opener
  • Heated washer nozzles in front

Extra uitrusting: Velgen/banden

  • Alloy wheels 8J x 20

Extra uitrusting: Stoelen

  • Seat heater for front and rear seats separately controlled

Extra uitrusting: Infotainment

  • External, USB type C data socket(s) and charging socket(s)
  • Comfort telephony with LTE and wireless charging

Extra uitrusting: Technologie en veiligheid

  • Driver alert system
  • Keyless locking and starting system Keyless Advanced without SAFELOCK
  • Side airbag in front and rear, with curtain airbag and interaction airbag in front
  • With extended safety system (proactive passenger protection system, basic and front)
  • Adaptive cruise control (with "follow-to-stop") and speed limiter
  • 230-V inverter and outlet for Europe

Extra uitrusting: Overige

  • Additional interior noise suppression

Veilig kopen: zo voorkom je problemen

  • Verkoper: deel de tenaamstellingscode nooit vóór de betaling binnen is. Koper: betaal pas als je de auto, de kentekencard en de volledige code samen hebt gezien, en schrijf de auto samen over (€ 13,10 in 2026, online via de RDW of bij een kentekenloket).
  • Sinds 1 januari 2026 mogen dealers geen contante betalingen van € 3.000 of meer aannemen, ook niet in delen. Tussen particulieren mag het wel.
  • Betaal bij voorkeur met een directe (instant) bankoverschrijving. Sleutels en papieren gaan pas over als het geld zichtbaar is bijgeschreven.
  • Wantrouw een prijs ver onder de markt, haast, of een verkoper die alleen via chat wil communiceren of de auto niet wil laten zien.

Doe de oplichting check · Overschrijfkosten berekenen

Laat de auto keuren voordat je koopt

Een aankoopkeuring kost volgens de ANWB € 150 tot € 350. Weigert de verkoper een keuring, zoek dan verder.

Laat de auto keuren

Neem contact op met de verkoper

Waar gaat je vraag over?

Vergelijkbare auto’s

Alle Škoda Enyaq occasions