Naar de inhoud
Sell Your Car

Volkswagen ID.7 Tourer Pro Limited Edition 77 kWh 2026

Breda, Noord-BrabantBijgewerkt 23 oktober 2026 om 23:57KGS78L

Scherpe prijsNAP logischBOVAG12 mnd garantie

Deze auto staat te koop bij Van den Udenhout Breda. De gegevens komen van Volkswagen Occasions (laatst bijgewerkt 23 oktober 2026 om 23:57) en de RDW. Prijs en beschikbaarheid kunnen inmiddels veranderd zijn.

Volkswagen ID.7 Tourer Pro Limited Edition 77 kWh 2026, foto 11/23

23 foto’s van Van den Udenhout Breda, via Volkswagen Occasions.

  • Bouwjaar2026
  • Kilometerstand5.000 km
  • BrandstofElektrisch
  • TransmissieAutomaat
  • Vermogen210 kW (286 pk)
  • PlaatsBreda

Prijsgeschiedenis

Online sinds
Onbekend
Dagen online
–
Prijswijzigingen
0
  1. 22 oktober 2026Eerste meting € 52.990

Volkswagen Occasions publiceert geen oude prijzen. We volgen deze auto sinds 22 oktober 2026 en leggen bij elke update de vraagprijs vast; prijswijzigingen van daarvoor kennen we niet. Volkswagen Occasions publiceert geen plaatsingsdatum en de auto stond er al bij onze eerste update.

Omschrijving van de verkoper

Algemene informatie Carrosserievorm: Stationwagon Bouwjaar: apr. 2026 Modelreeks: apr. 2025 - mrt. 2026 Kleur: Donker blauw metallic Technische informatie Vermogen: 210 kW (286 PK) Koppel: 560 Nm Aandrijving Brandstofsoort: Elektrisch Actieradius: 587 km Transmissie Transmissie: 1 versnellingen, Automaat Asconfiguratie Aandrijving: Achterwielaandrijving Prestaties Acceleratie (0-100): 6,6 s Topsnelheid: 180 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 496 x 186 x 155 cm Wielbasis: 297 cm Gewichten Ledig gewicht: 2.091 kg Laadvermogen: 559 kg GVW: 2.650 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 750 kg) Accu Accu: 77 kWh, Type lithium-ion Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 88 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur Accu snelladen: Combined Charging System, 185 kW, 917 km actieradius per uur, compleet vol in 19 minuten Interieur Bekleding: Velours Milieu en verbruik Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15 kWh/100km CO₂-uitstoot: 0 g/km Onderhoud APK: gekeurd tot apr. 2030 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 290 - € 317 per kwartaal Garantie Fabrieksgarantie tot: 29-04-2028 Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden) Productveiligheid Fabrikant: Van den Udenhout Breda Konijnenberg 3A 4825BC BREDA, NL 076-800 0000 https://udenhout.nl/ [email protected] Overige informatie Bruikbare accucapaciteit: 73.15 kWh Ingeschatte actieradius: 426 km Ingeschat verbruik: 19.91 kWh/100km Actieradius praktijk zomer: 436 km Actieradius praktijk winter: 376 km Verbruik praktijk zomer: 19.59 kWh/100km Verbruik praktijk winter: 23.48 kWh/100km

Tekst van de verkoper. Sell Your Car controleert de RDW-gegevens hieronder.

RDW en zekerheid

  • APK geldig tot29 april 2030Nog 42 maanden
  • Tellerstandoordeel (NAP)LogischIn orde
  • Open terugroepactiesGeen open terugroepactiesGeen
  • Emissieklasse en milieuzonesEuro 6d · ElektrischAlle milieuzones
  • EnergielabelA
  • Aantal eigenaren tot nu toe1
  • InspectierapportNiet beschikbaarNee

Bron: RDW open data (opgehaald 23 oktober 2026) en Volkswagen Occasions. Controleer elke auto zelf met de kenteken check.

Specificaties

Specificaties 1/2
MerkVolkswagen
ModelID.7 Tourer
UitvoeringPro Limited Edition 77 kWh
KentekenKGS78L
Bouwjaar2026
Modeljaar2026
Eerste toelating29 april 2026
Kilometerstand5.000 km
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
CarrosserieStationwagen
Vermogen210 kW (286 pk)
KleurBlauw metallic
InterieurSoul Black
Deuren5
Zitplaatsen5
Specificaties 2/2
EmissieklasseEuro 6d
CO2-uitstoot (WLTP)0 g/km
EnergielabelA
Massa rijklaar2.191 kg
WLTP-actieradius587 km
PrijstypeBTW-auto
Garantie12 maanden (BOVAG)
BOVAGJa
Vorige eigenaren1
APK geldig tot29 april 2030
Tellerstandoordeel (NAP)Logisch
Open terugroepacties0
InspectierapportNiet beschikbaar
Locatie4825 Breda, Noord-Brabant
Laatst bijgewerkt (bron)23 oktober 2026 om 23:57
Advertentienummerk-KGS78L (Volkswagen Occasions)

Opties en uitrusting

  • Navigatie
  • Apple CarPlay / Android Auto
  • Climate control
  • Adaptieve cruise control
  • Parkeersensoren
  • Achteruitrijcamera
  • Stoelverwarming
  • Keyless entry
  • Lichtmetalen velgen
  • Lane assist
  • Dodehoekdetectie
  • Elektrische achterklep

Alle gegevens van de dealer

Alle gegevens van de dealer
Modeljaar2026
CarrosserieStationwagon
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
AandrijvingAchterwielaandrijving
Vermogen210 kW
Verbruik (WLTP, gecombineerd)15 kWh/100km
KleurAquamarine Blue metallic
BedieningspaneelSoul Black
StoelhoezenSoul Black
TapijtZwart
HemelZwart
Deuren5
Vorige eigenaren1
CarrosserievormStationwagon
Bouwjaarapr. 2026
Modelreeksapr. 2025 - mrt. 2026
Koppel560 Nm
BrandstofsoortElektrisch
Actieradius587 km
Acceleratie (0-100)6,6 s
Topsnelheid180 km/u
Afmetingen (LxBxH)496 x 186 x 155 cm
Wielbasis297 cm
Ledig gewicht2.091 kg
Laadvermogen559 kg
GVW2.650 kg
Max. trekgewicht1.000 kg (ongeremd 750 kg)
Accu77 kWh, Type lithium-ion
Accu ladenType 2, 3-fasen, 11 kW, 88 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur
Accu snelladenCombined Charging System, 185 kW, 917 km actieradius per uur, compleet vol in 19 minuten
BekledingVelours
Gemiddeld elektriciteitsverbruik15 kWh/100km
CO₂-uitstoot0 g/km
APKgekeurd tot apr. 2030
Motorrijtuigenbelasting€ 290 - € 317 per kwartaal
Fabrieksgarantie tot29-04-2028
GarantielabelBOVAG Garantie (12 maanden)
FabrikantVan den Udenhout Breda Konijnenberg 3A 4825BC BREDA, NL 076-800 0000 https://udenhout.nl/ [email protected]
Bruikbare accucapaciteit73.15 kWh
Ingeschatte actieradius426 km
Ingeschat verbruik19.91 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer436 km
Actieradius praktijk winter376 km
Verbruik praktijk zomer19.59 kWh/100km
Verbruik praktijk winter23.48 kWh/100km

Volledige uitrusting (88)

Extra opties: Interieur

  • Automatische airconditioning 'Climatronic', 3-zone
  • Voorruit van gelaagd veiligheidsglas, draadloos verwarmbaar en infraroodreflecterend, geluidisolerend
  • Zijruiten achter en achterruit getint
  • Bagagenet

Extra opties: Exterieur

  • Achterklep elektrisch incl. 'Easy Open & Close' met afstandsontgrendeling
  • Parkeerassistent 'Park Assist Pro'
  • Koplampverlichting matrix-led (IQ.LIGHT)
  • Ledachterlichten met dynamisch knipperlicht

Extra opties: Velgen/banden

  • Velgen 'Montreal', 20 inch lichtmetaal tweekleurig, gepolijst
  • Banden 235/45 R20 voor, 255/40 R20 achter

Extra opties: Stuurwiel

  • Stuurwiel, verwarmbaar, multifunctioneel

Extra opties: Stoelen

  • Voorstoelen met massageprogramma's
  • Bekleding 'ArtVelours Eco', stoelwangen in Artex
  • Comfortstoelen voor
  • ergoActive elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie, comfortinstap en verstelb. dijbeensteun
  • Lendensteunen voor elektrisch verstelbaar

Extra opties: Infotainment

  • Navigatie 'Discover Pro'
  • Telefooninterface 'Comfort' met draadloze laadfunctie

Extra opties: Technologie en veiligheid

  • Geheugenfunctie voor parkeerassistent
  • 360 graden camera 'Area View'
  • Sfeerverlichting in 30 kleuren instelbaar
  • Verlicht Volkswagen-logo voor en achter, verbindende ledstrip tussen koplampen en verlichte portiergrepen
  • Rijassistent 'Travel Assist', rijstrookbehoudassistent 'Lane Assist' en 'Emergency Assist'
  • Dynamische grootlichtassistent 'Dynamic Light Assist'
  • Lichtbundelhoogteverstelling dynamisch, met dynamische bochtenverlichting
  • Bochten- en slechtweerverlichting

Extra opties: Overige

  • Typegoedkeuringsland Nederland

Standaarduitrusting: Interieur

  • Verkeerstekenherkenning
  • Pedalen in rvs, met 'Play'- en 'Pause'-symbolen
  • Vloermatten voorin en achterin
  • Bagagescheidingsnet
  • Variabele laadbodem
  • Binnenspiegel zelfdimmend
  • Make-upspiegel verlicht in zonnekleppen
  • Elektrische extra luchtverwarming

Standaarduitrusting: Exterieur

  • Variant/Avant
  • Dakreling in zwart
  • Buitenspiegel bestuurderszijde asferisch, bijrijderszijde convex
  • Buitenspiegelkappen zwart gespoten
  • Buitenspiegels elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbaar, met kantelfunctie bijrijdersspiegel

Standaarduitrusting: Velgen/banden

  • Antidiefstalwielbouten
  • Bandencontrole

Standaarduitrusting: Stoelen

  • Achterbankleuning in ongelijke delen omklapbaar, met doorlaadmogelijkheid en middenarmsteun, 2 bekerhouders
  • 3 hoofdsteunen achterin
  • Voorstoelen verwarmbaar
  • Veiligheidsgeoptimaliseerde hoofdsteunen voor

Standaarduitrusting: Infotainment

  • Voorbereiding voor Online Diensten
  • Spraakassistent IDA
  • Digitale radio-ontvangst DAB+
  • USB-C-aansluitingen voor (2x), USB-C- laadaansluiting achter (2x) in middenconsole, laadvermogen max. 45 W
  • Multimedia 'Ready to Discover'
  • 8+1 luidsprekers
  • 'App-Connect' draadloos, voor Apple CarPlay en Android Auto

Standaarduitrusting: Technologie en veiligheid

  • Afleidings- en vermoeidheidsherkenning
  • CCS-laadstopcontact
  • Augmented-reality-head-updisplay
  • Snelheidsbegrenzer met vooruitziende regeling
  • Noodoproepservice
  • Actieve voorklep
  • Omgevingsverlichting met logoprojectie
  • Stuurbekrachtiging elektromechanisch, snelheidsafhankelijk geregeld
  • Rijprofielkeuze 'Driving Profiles'
  • ISOFIX-bevestigingsogen v. kinderzitjes op buitenste zitplaatsen achterin en op bijrijdersstoel, i-Size-compatibel
  • Remfunctie voor afslaan en uitwijkondersteuning
  • Sleutelloos vergrendel- en startsysteem 'Keyless Access'
  • Airbag voor bestuurder en bijrijder, met uitschakeling bijrijdersairbag
  • Hoofdairbags voor en achter, zij-airbags voor, middenairbag
  • Diefstalalarm
  • Proactieve inzittendenbescherming 'Pre Crash'
  • Laadkabel Mode 3 type 2, 16 A
  • Dodehoeksensor 'Side Assist', uitparkeerassistent en uitstapwaarschuwing
  • Noodremassistent 'Front Assist' met voetganger- en fietserherkenning
  • Regensensor
  • Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control)
  • Dubbeltonige claxon
  • Waarschuwingsgeluid en -lampje voor niet omgegespte veiligheidsgordels vóór enachter

Standaarduitrusting: Motor/versnellingsbak

  • Elektromotor: max. gecons. effectief vermogen/effectief vermogen 210 kW, BM: N22/N25/T39/T65/T23/T3P/TI3/T03/T2V
  • Versnellingsbak voor elektroaandrijving (1 versnelling)
  • Drehmoment 545 Nm Grundmotor ist: N22/T3P
  • Hoogvoltaccu 82 kWh (bruto)
  • Maximaal DC-laadvermogen (gelijkstroom) afhankelijk van hoogvoltaccu
  • Elektromotor aggr. 0ET.A
  • Achterwielaandrijving

Standaarduitrusting: Overige

  • Pro
  • Car2X
  • 11 kW AC-laadvermogen (wisselstroom)
  • Voertuig met links stuur
  • Service-indicatie 2 jaar (vast) zonder km elektrisch voertuig

Veilig kopen: zo voorkom je problemen

  • Verkoper: deel de tenaamstellingscode nooit vóór de betaling binnen is. Koper: betaal pas als je de auto, de kentekencard en de volledige code samen hebt gezien, en schrijf de auto samen over (€ 13,10 in 2026, online via de RDW of bij een kentekenloket).
  • Sinds 1 januari 2026 mogen dealers geen contante betalingen van € 3.000 of meer aannemen, ook niet in delen. Tussen particulieren mag het wel.
  • Betaal bij voorkeur met een directe (instant) bankoverschrijving. Sleutels en papieren gaan pas over als het geld zichtbaar is bijgeschreven.
  • Wantrouw een prijs ver onder de markt, haast, of een verkoper die alleen via chat wil communiceren of de auto niet wil laten zien.

Doe de oplichting check · Overschrijfkosten berekenen

Laat de auto keuren voordat je koopt

Een aankoopkeuring kost volgens de ANWB € 150 tot € 350. Weigert de verkoper een keuring, zoek dan verder.

Laat de auto keuren

Neem contact op met de verkoper

Waar gaat je vraag over?

Vergelijkbare auto’s

Alle Volkswagen ID.7 Tourer occasions