Naar de inhoud
Sell Your Car

Škoda Enyaq 80 2022

De Lier, Bijgewerkt 1 november 2026 om 03:48P559KD

Boven marktNAP logischBOVAG12 mnd garantie

Deze auto staat te koop bij Wittebrug De Lier. De gegevens komen van Škoda Occasions (laatst bijgewerkt 1 november 2026 om 03:48) en de RDW. Prijs en beschikbaarheid kunnen inmiddels veranderd zijn.

Škoda Enyaq 80 2022, foto 11/6

6 foto’s van Wittebrug De Lier, via Škoda Occasions.

  • Bouwjaar2022
  • Kilometerstand68.515 km
  • BrandstofElektrisch
  • TransmissieAutomaat
  • Vermogen220 kW (299 pk)
  • PlaatsDe Lier

Waardedaling van deze auto

Voor deze auto vonden we geen Nederlandse nieuwprijs.

Waardedaling per jaar: Škoda Enyaq

Een Škoda Enyaq verliest gemiddeld 9% per jaar af van zijn waarde. Gemeten aan 151 auto’s die op 1 november 2026 te koop staan (bouwjaar 2021–2026).

Waardedaling per bouwjaar van de Škoda Enyaq
BouwjaarAuto’sVraagprijsNieuwprijsRestwaardeDaling per jaarKm-stand
202616€ 51.650€ 50.900100%–6.500 km
2025*3€ 38.400€ 45.85080%−19,8%21.000 km
20248€ 32.950€ 50.75070%−12,7%41.500 km
202324€ 34.850€ 52.70066%−5,5%63.500 km
202265€ 27.750€ 44.80058%−12,5%68.500 km
202135€ 26.950€ 49.55055%−5,4%94.500 km

Mediaan per bouwjaar. Nieuwprijs: wat de auto nieuw in Nederland kostte, de RDW-catalogusprijs (incl. btw, bpm en fabrieksopties, zonder rijklaarkosten). Voor auto’s die gebruikt uit het buitenland zijn gehaald: de Nederlandse catalogusprijs van die uitvoering. Restwaarde: vraagprijs gedeeld door de eigen nieuwprijs, per auto. Daling per jaar: restwaarde tegenover het eerstvolgende jongere bouwjaar; een plus betekent dat dat bouwjaar relatief meer vraagt. Oudere auto’s hebben meer kilometers, en dat zit in de daling. * Minder dan 5 auto’s: alleen een indicatie. Vraagprijzen, geen verkoopprijzen.

Omschrijving van de verkoper

Algemene informatie Carrosserievorm: SUV Bouwjaar: apr. 2022 Modelreeks: sep. 2020 - sep. 2023 Kleur: Black Magic (zwart metallic) Technische informatie Vermogen: 220 kW (299 PK) Vermogen elektromotor(en): 150 kW (204 PK) Koppel: 310 Nm Aandrijving Brandstofsoort: Elektrisch Actieradius: 505 km Transmissie Transmissie: 1 versnellingen, Automaat Asconfiguratie Aandrijving: Achterwielaandrijving Prestaties Acceleratie (0-100): 8,7 s Topsnelheid: 160 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 475 x 188 x 162 cm Wielbasis: 277 cm Gewichten Ledig gewicht: 2.007 kg Laadvermogen: 533 kg GVW: 2.540 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 750 kg) Accu Accu: 77 kWh, Type lithium-ion Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 76 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur Accu snelladen: Combined Charging System, 125 kW, 534 km actieradius per uur, compleet vol in 29 minuten Interieur Interieur: Donker grijs, Stof Milieu en verbruik Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17 kWh/100km CO₂-uitstoot: 0 g/km Onderhoud, historie en staat Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden) APK: gekeurd tot apr. 2028 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 271 - € 296 per kwartaal Garantie Garantielabels: Škoda Plus Approved Occasions, BOVAG Garantie (12 maanden) BOVAG 40-Puntencheck: Ja BOVAG Afleverbeurt: Ja Productveiligheid Fabrikant: Wittebrug De Lier Leehove 49 2678MA DE LIER, NL 0174525650 http://www.wittebrug.nl [email protected] Overige informatie Bruikbare accucapaciteit: 73.15 kWh Ingeschatte actieradius: 387 km Ingeschat verbruik: 21.9 kWh/100km Actieradius praktijk zomer: 375 km Actieradius praktijk winter: 323 km Verbruik praktijk zomer: 21.56 kWh/100km Verbruik praktijk winter: 25.83 kWh/100km Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en tot 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een BOVAG 40 puntencheck, vloeistoffen op peil en een geldige APK. Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor ons Wittebrug Servicepakket! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Tekst van de verkoper. Sell Your Car controleert de RDW-gegevens hieronder.

RDW en zekerheid

  • APK geldig tot21 april 2028Nog 17 maanden
  • Tellerstandoordeel (NAP)LogischIn orde
  • Open terugroepactiesGeen open terugroepactiesGeen
  • Emissieklasse en milieuzonesEuro 6d · ElektrischAlle milieuzones
  • EnergielabelA
  • Aantal eigenaren tot nu toe1
  • InspectierapportNiet beschikbaarNee

Bron: RDW open data (opgehaald 1 november 2026) en Škoda Occasions. Controleer elke auto zelf met de kenteken check.

Specificaties

Specificaties 1/2
MerkŠkoda
ModelEnyaq
Uitvoering80
KentekenP559KD
Bouwjaar2022
Modeljaar2022
Eerste toelating21 april 2022
Kilometerstand68.515 km
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
CarrosserieSUV
Vermogen220 kW (299 pk)
KleurZwart
InterieurLoft
Deuren5
Zitplaatsen5
Specificaties 2/2
EmissieklasseEuro 6d
CO2-uitstoot (WLTP)0 g/km
EnergielabelA
Massa rijklaar2.107 kg
WLTP-actieradius505 km
PrijstypeBTW-auto
Garantie12 maanden (BOVAG)
BOVAGJa
Vorige eigenaren1
APK geldig tot21 april 2028
Tellerstandoordeel (NAP)Logisch
Open terugroepacties0
InspectierapportNiet beschikbaar
Locatie2678 De Lier,
Laatst bijgewerkt (bron)1 november 2026 om 03:48
Advertentienummerk-P559KD (Škoda Occasions)

Opties en uitrusting

  • Climate control

Alle gegevens van de dealer

Alle gegevens van de dealer
Modeljaar2022
CarrosserieSUV
BrandstofElektrisch
TransmissieAutomaat
AandrijvingAchterwielaandrijving
Verbruik (WLTP, gecombineerd)16,1 kWh/100km
KleurBlack Magic Pearlescent
InterieurkleurLoft
KwaliteitslabelFIRSTCLASS-VW
CarrosserievormSUV
Bouwjaarapr. 2022
Modelreekssep. 2020 - sep. 2023
Vermogen220 kW (299 PK)
Vermogen elektromotor(en)150 kW (204 PK)
Koppel310 Nm
BrandstofsoortElektrisch
Actieradius505 km
Acceleratie (0-100)8,7 s
Topsnelheid160 km/u
Afmetingen (LxBxH)475 x 188 x 162 cm
Wielbasis277 cm
Ledig gewicht2.007 kg
Laadvermogen533 kg
GVW2.540 kg
Max. trekgewicht1.000 kg (ongeremd 750 kg)
Accu77 kWh, Type lithium-ion
Accu ladenType 2, 3-fasen, 11 kW, 76 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur
Accu snelladenCombined Charging System, 125 kW, 534 km actieradius per uur, compleet vol in 29 minuten
InterieurDonker grijs, Stof
Gemiddeld elektriciteitsverbruik17 kWh/100km
CO₂-uitstoot0 g/km
OnderhoudsboekjesAanwezig (dealer onderhouden)
APKgekeurd tot apr. 2028
Motorrijtuigenbelasting€ 271 - € 296 per kwartaal
GarantielabelsŠkoda Plus Approved Occasions, BOVAG Garantie (12 maanden)
BOVAG 40-PuntencheckJa
BOVAG AfleverbeurtJa
FabrikantWittebrug De Lier Leehove 49 2678MA DE LIER, NL 0174525650 http://www.wittebrug.nl [email protected]
Bruikbare accucapaciteit73.15 kWh
Ingeschatte actieradius387 km
Ingeschat verbruik21.9 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer375 km
Actieradius praktijk winter323 km
Verbruik praktijk zomer21.56 kWh/100km
Verbruik praktijk winter25.83 kWh/100km

Volledige uitrusting (11)

Pakketten

  • Convenience Basic
  • Climate Basic

Extra uitrusting: Interieur

  • Climatronic (3-zone) with air conditioning control panel in rear
  • Side and rear windows

Extra uitrusting: Exterieur

  • Heated washer nozzles in front

Extra uitrusting: Stoelen

  • Seat heater for front seats separately controlled

Extra uitrusting: Infotainment

  • Comfort telephony with LTE and wireless charging

Extra uitrusting: Technologie en veiligheid

  • Driver alert system
  • Keyless locking and starting system Keyless Advanced without SAFELOCK
  • Anti-theft alarm system, interior monitoring, backup horn, and towing protection

Extra uitrusting: Overige

  • Additional interior noise suppression

Veilig kopen: zo voorkom je problemen

  • Verkoper: deel de tenaamstellingscode nooit vóór de betaling binnen is. Koper: betaal pas als je de auto, de kentekencard en de volledige code samen hebt gezien, en schrijf de auto samen over (€ 13,10 in 2026, online via de RDW of bij een kentekenloket).
  • Sinds 1 januari 2026 mogen dealers geen contante betalingen van € 3.000 of meer aannemen, ook niet in delen. Tussen particulieren mag het wel.
  • Betaal bij voorkeur met een directe (instant) bankoverschrijving. Sleutels en papieren gaan pas over als het geld zichtbaar is bijgeschreven.
  • Wantrouw een prijs ver onder de markt, haast, of een verkoper die alleen via chat wil communiceren of de auto niet wil laten zien.

Doe de oplichting check · Overschrijfkosten berekenen

Laat de auto keuren voordat je koopt

Een aankoopkeuring kost volgens de ANWB € 150 tot € 350. Weigert de verkoper een keuring, zoek dan verder.

Laat de auto keuren

Neem contact op met de verkoper

Waar gaat je vraag over?

Vergelijkbare auto’s

Alle Škoda Enyaq occasions